Zaman Oyunları geliyor

Zaman Oyunları geliyor

Dernek üyemiz ve Türk Fantastik Edebiyatı sitesinin kurucusu Kadim Gültekin‘in yeni romanı “Zaman Oyunları” 11 Mart’ta Kent Kitap etiketiyle raflarda yerini alacak.

“Yaşlı dostu Refik’ten aldığı beklenmedik telefon, Cem’i bir gizem yumağının içine itiverir. Cem kendisini hem yaşlı adamın yıllar önce öldürülen çocuklarının ölümlerinin peşinde hem de ardında bıraktığı esrarlı kitabın neden olduğu sarsıntıların içinde buluverir. Arayışı onu Osmanlı dönemine kadar uzanan gizemlere, ölümcül zaman dalgalanmalarına, çifte cinayetlere, asırlardır insanlıktan ölümcül zaman oyunları ile intikam alan güçlü bir varlığa, gerçekçi rüyalara ve bu rüyalara sızan tehlikeli virüslere, hayaletlere, sırlar ve cevaplanması zor sorularla dolu bir girdabın derinlerine sürükleyecektir…

Cem ve diğerlerinin yollarının kesiştiği noktada, yıllar önce işlenen cinayetlerin ardındaki esrarı aydınlatmak için büyük bir mücadele başlar. Zamanda geriye gitmek ve geçmişe dokunabilmek mümkün müdür?

Zaman Oyunları, heyecan yüklü olay örgüsü ve ritmi yüksek anlatımı ile okurları olağan dışı bir zaman paradoksuna katılmaya davet ediyor…”

 

Şu anda ön siparişte olan kitaba buradan  ulaşabilirsiniz.