Arşiv > Basılı Yayınlar > > Aghartalı

Aghartalı

: 2. Kitap

Kategori : Yayıncı : Yayın Türü : ISBN : 9786059782852 Tarih : 06/04/2017

ALINTI

Nehrin derinliklerine dalmadan önce Agharintay ve Argenya bir an göz göze geldiler. Emin oldukları tekşey tıpkı nehir gibi kaderlerine doğru akmaya devame decekleriydi. Aşkları kaderlerine, kaderleri de aşklarına dönüşmüş ve onları nehrin sularında birkez daha bir araya getirmişti. Birlikte Su Kapısı’ndan geçerek masal ve söylencelerde anlatılan Yer Altı Ülkesi Agharta’ya ulaşacabilecekler miydi? Bu bilinmezlerle dolu yolculuk tanelerle karşılaşacaklardı? Zihinlerinde sayısız soruyla nehrin sularına daldılar.

HAKKINDA

Fantastik Edebiyatımızın başyapıtlarından olan Nehrin İki Yakası ile okurlarını fantastik bir yolculuğa çıkaran Gündüz Öğüt, Aghartalı ile görkemli yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor.

Gündüz Öğüt’ün,”Cesaret ve umut kanatların olsun, seni hayallerindeki diyarlara taşısın” cümlesiyle başlayan Aghartalı, fantastik bir romandan çok daha fazlası, bir kendini bulma rehberi. Özgür bir diyarın ancak içimizde varolabileceğinin kanıtı. Karanlığın en koyu olduğu anlarda ışığa bakma cesaretini gösterenlere sunulan bir varış noktası.

Sona ulaşmak için heyecanla çevirdiğimiz her sayfa, içinde umut tohumlarını taşıyan bir nefese dönüşüyor. Öğüt, Aghartalı’da karakterlere kattığı derinliği, biran bile temposu hiç düşmeyen sürükleyiciliği, okuru taşıdığı ilginç mekanları ve farklı türleriyle hayal gücünün sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Aghartalı’daki muhteşem kurgu ve maceralar Tahir K. Aksoy ve Remzi San’ın çizimleriyle birleşerek eşine az rastlanır bir fantastik maceraya dönüşüyor.

Nehrin İki Yakası
1. Kitap


Gündüz Öğüt

Nehrin İki Yakası

Yayıncı : Yitik Ülke Yayınları Roman : Fantastik Kurgu

Aghartalı
2. Kitap


Gündüz Öğüt

Aghartalı

Yayıncı : Yitik Ülke Yayınları Roman : Fantastik Kurgu