Arşiv > Dijital Yayınlar > > Uyandıran – Ateş Başı Hikayeleri – Saklı Geçmiş

Uyandıran – Ateş Başı Hikayeleri – Saklı Geçmiş

E-Yayıncı : Yayın Türü : Tarih : 27/01/2015

HAKKINDA

Anıl Bayer, bir hikâye anlatıcısı; size hayallerinizi yaşatacak hikâyeleri anlatan; hür iradenizle, sizin kararlarınızla şekillenecek bir macerayı yaşatan; sizi başka diyarlara götüren hikâyeleri anlatıyor. Öyle diyarlar ki, sadece hayal edenlerin inanabileceği mucizelere ev sahipliği yapan şehirlerin, tehlikeli tuzaklarla donatılmış, sihir ve bilmecelerle dolu dev labirentlerin, tuhaf yaratıklara ev sahipliği yapan ormanların ve derin mağaraların bulunduğu ve tüylerinizi diken diken edecek korkunç ve kötü yaratıkların dolandığı ve tabi ki birbirinden ilginç karakterlerin yaşadığı diyarlar.

Uyandıran Serisinin devam kitabı yayına hazırlanırken yazar Anıl Bayer takipçilerini daha fazla bekletmeyerek “Ateş başı Hikayelerini” anlatıyor. FRPNET Dijital Kitaplar arasında yerini alan Uyandıran – Ateş Başı Hikayeleri – okuyucusuna eğlence ve macera dolu bir hikaye vadediyor.

Okuyucu hikayede ana karakter olan Kerden’i oynayacak. Geçmişinden kaçmış, inzivaya çekilmiş bir paralel yürüyeni. Üyesi olduğu Dağ Şahinleri isimli mistik grubu terk etmek için kendince yeterli sebepleri vardı! Ama daha fazlası olduğunu, unutmak istediği geçmişinde kendisinin dahi hatırlamadığı saklı anıları olduğunu çok yakında öğrenecekti. Bunu katili Elizia hatırlatacaktı..
Ateş başı Hikayelerinin ilk hikayesi olan “Saklı Geçmiş” iki bölüm olarak okuyucuya sunulacak. İlk bölüm şu anda FRPNET Dijital Kitaplar arşivinde ücretsiz olarak indirilebilir. Hikayenin ikinci ve aynı zamanda son bölümü Şubat ayı içinde yine ve sadece FRPNET Dijital Kitaplarda yayınlanacak.

Hikayelerin çizimleri aynı zamanda serinin devam kitabının da çizeri olan Anıl Duyal Baydır’ın yetenekli kaleminden. Fantastik evreni ve bu evrenin yaratıklarını derin hayal gücüyle resmediyor.