Etkinlikler > 2012 > Nisan > FABİSAD Kuruluş Partisi Duyurusu

FABİSAD Kuruluş Partisi Duyurusu

Şubat 2012’de kuruluşunu duyurduğumuz Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği (FABİSAD), hayal gücüne ve yaratıcılığa değer veren tüm dostlarını bir araya getirmek için 28 Nisan 2012’de bir kuruluş partisi düzenliyor. Bu partide, sanatçı üyelerimizin romandan sinemaya, çizgiromandan akademik araştırmalara, fantastik, bilimkurgu ve korku türlerinde ortaya koydukları tüm eserleri topluca görmek de mümkün olacak. FABİSAD’ın bu türlerde yeni eserleri teşvik etmek amacıyla düzenleyeceği Giovanni Scognamillo (kısaca GİO) ödülleri hakkında ilk duyurumuzu da yine bu partide yapacağız.

Tüm hayal gücü dostlarını birlikte yapabileceğimiz projeleri konuşmak, FABİSAD’ın yapacaklarından haberdar olmak ve en önemlisi hayatın rutinliğinden uzak renkli bir akşamı bizlerle paylaşmak için, detayları ekteki davetiyede belirtilmiş olan kuruluş partimize bekliyoruz.

Sevgilerimizle,

FABİSAD Yönetim Kurulu
http://www.fabisad.com

Etkinlik Yeri: Taksim “Kemancı Etkinlik Saati : 19.30

Facebook Etkinlik Sayfası : https://www.facebook.com/events/348649388525018/

Not: “Kemancı Bar” alkol ruhsatı olan bir yer olduğu için bu seferlik 18 yaşından genç olan dostlarımızı davet edemiyoruz. Oraya kadar gelip kapıdan da dönmesinler. Onlarla başka etkinliklerde görüşeceğiz.[mappress mapid=”6″]