Haberler > 2015 > Kasım > Aralık

Aralık

Kayahan Demir  ile Emel Kosi’nin birlikte kaleme aldığı “Aralık” kitabı raflarda yerini aldı.

Aralık
Künye Bilgileri

Sizce saplantılı bir aşk ne kadar karanlık olabilir?

 

İstanbul’dan Londra’ya uzanan saplantılı bir aşkın gerilim ve gizem dolu karanlık macerasına tanıklık etmeye hazır olun! Bugüne kadar aşkın neredeyse her türüne şahit oldunuz, hepsi birer birer hafızanıza kazındı. ARALIK sizi klasik aşk hikâyelerinin, o bildik sonların yaşanmadığı bir dünyaya götürecek. Genç bir kadın ve genç bir adamın puslu geçmişleri, yaşadıkları şehrin altında saklanan Karanlık Kuşları’nın soğuk nefeslerinde yeniden yaşanacak. Kaderleri ise yılın son günü ARALIK tarafından belirlenecek. ARALIK, sizi koltuğunuza çivilemeye hazır.

 

Esrarengiz ve karanlık bir geçmişe karşı, birbirini tanımayan iki karakterin aşk ile buluştuğu ve birbirlerinin hayatları hakkında karanlık sırlarını öğrendiği akıllıca ele alınmış bir hikâye. Bu harika fantastik kurgu Londra’nın fantastik büyüsü içinde başlıyor. Derinlerde yer alan içsel düşüncelerin, açgözlülüğün, şüphenin, intikamın ve hatta cinayetlerin barındığı,  karakterlerin geçmişinin ve bugünün hem fantastik hem de gerçekle bütünleştiği bir hikâye örgüsü. Gizemin insanlara hayatın anlamını sorgulattığı ve aşk ile deliliği bir arada sunduğu eşsiz bir birleşim.

Mauro Martino- Yazar, Oyuncu

 

Hikâyenin konusuna bayıldım! Merak uyandıran bir aşkın kayboluş ve bulunuşu aynı zamanda da hesaplaşmasının hikâyesi. Fantastik bir hikâyenin romantizm ile eşsiz karışımı. Sıra dışı kurguları yaşamayı seviyorum ve ruh emici olarak yarasaların seçilmiş olmasını alkışlıyorum. İnanılmaz bir yaratıcılık!

Christy King- Amazon Best Seller.

Aralık