FABİSAD Almanak 2016

: 2

Kategori : , , Yayıncı : Yayın Türü : , , Tarih : 18/01/2018

Yazar

Çizerler

Editörler

Yayına Hazırlayan

HAKKINDA

Kitabı hemen ve ücretsiz e-kitap olarak indirebilirsiniz.

Epub

Pdf

Mobi

Ön söz

FABİSAD’ın panoraması niteliğindeki seçkimiz Fabisad Almanak 2016 ile tekrar karşınızdayız. Dernek üyesi yazar ve çizerlerin fantastik, bilimkurgu ve korku türlerinde öykü, deneme, makale ve çizimlerinden oluşan bu derleme Türkiye’de söz konusu tür ve alanlarda bellek oluşturmak için küçük ama etkili ikinci adımımız.

Her açıdan zor bir yıldı 2016. Ustamız Giovanni Scognamillo’yu kaybettiğimiz yıldı. Onun adını taşıyan GİO Ödülleri bu sene buruk bir şekilde sahiplerini buldu. Beyoğlu Kontu’nun sevgiyle anılarak uğurlandığı törende Mavi Anka Ödülü sevgili Sevin Okyay’a takdim edildi.

2016 çetin geçti ama Fabisad açısından üretken de geçti. Pek çok dernek üyemizin yeni kitapları okurlarıyla buluştu, yeni ve özgün projeler üretilmeye devam edildi.

“Her şeye rağmen, daha özgür, daha üretken, daha mutlu bir yeni yıl” dilemiştik geçtiğimiz yıl. Bu yıl da naifçe aynı dileklerimizi dile getirelim. Hayal kurmak özgürleştirir demeye de devam edelim. Hayallerimizi anlatmaktan korkmayalım, her şeye rağmen.

Keyifli okumalar.

FABİSAD Almanak 1
2015


39 Kişi

FABİSAD Almanak 1

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Makale, Öykü Antolojisi, Öykü Kitabı : Bilim Kurgu, Fantastik Çocuk, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim, Polisiye, Yeraltı Edebiyatı

FABİSAD Almanak 2016
2


41 Kişi

FABİSAD Almanak 2016

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Makale, Öykü Antolojisi : Bilim Kurgu, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim

FABİSAD Almanak 2017
3


39 Kişi

FABİSAD Almanak 2017

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Dergi, Makale, Öykü Antolojisi : Bilim Kurgu, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim