FABİSAD Almanak 2017

: 3

Kategori : , , , Yayıncı : Yayın Türü : , , Tarih : 18/01/2018

Yazar

Çizer

Editörler

Yayına Hazırlayan

HAKKINDA

Kitabı hemen ve ücretsiz e-kitap olarak indirebilirsiniz.

Epub

Pdf

Mobi

Ön söz

Selamlar,

Uzun ve yoğun bir yılı geride bıraktık. Peş peşe çıkan kitaplarımız, yeni yayınevleri ile tanışmalar, yeni projeler, yeni dergiler ve yayımlanan birçok eser… Geriye dönüp baktığımızda derneğimiz ve bizler için verimli bir yıl olduğunu görüyoruz. Fabisad gittikçe daha görünür oluyor, çalışmalarımızın meyvesini alacağımız günler yaklaşıyor.

İlkini okuyanlar hatırlayacaktır, “Almanak”, 2015 yılında başladığımız bir projeydi. Aynı yıl içinde yapılan işlerimizden birer örnekle katıldığımız bu çalışma okurlarımız için bir yeni yıl hediyesiydi. Fabisad üyelerinin eserlerinden oluşan ücretsiz, e-kitap formatında sunduğumuz bu derlemeyi okuyanlardan hep iyi yorumlar aldık.

“Almanak 2016” yaşanan bazı aksaklıklardan dolayı zamanında yayımlanamadı. Elimizde bir sürü güzel iş, eser birikmişti. Üstelik bu yıl kararlıydık ve 2016 yılında sunamadığımız hediyemizi de beraberinde vereceğimiz Almanak 2017’yi hazırlayıp sizlere ulaştıralım istedik.

Fabisad sonsuzluğun içinde, ki bu bir uzay boşluğu, tekinsiz bir gökyüzü ya da büyülü bir deniz olabilir, yoluna devam eden bir gemi gibi. Yazan, çizen, anlatan ve okuyanların birbirine karıştığı mürettebatı ile hedefine doğru ilerliyor.

Size anlatacak çok şeyimiz var.

İşte, karşınızda Almanak 2017.

Keyifli okumalar.

FABİSAD Almanak 1
2015


39 Kişi

FABİSAD Almanak 1

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Makale, Öykü Antolojisi, Öykü Kitabı : Bilim Kurgu, Fantastik Çocuk, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim, Polisiye, Yeraltı Edebiyatı

FABİSAD Almanak 2016
2


41 Kişi

FABİSAD Almanak 2016

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Makale, Öykü Antolojisi : Bilim Kurgu, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim

FABİSAD Almanak 2017
3


39 Kişi

FABİSAD Almanak 2017

Yayıncı : Entropol Kitap Çizgi Roman, Dergi, Makale, Öykü Antolojisi : Bilim Kurgu, Fantastik Kurgu, Korku Gerilim