FABİSAD Yeni Yönetimini Seçti

FABİSAD Yeni Yönetimini Seçti

Değerli hayal gücü dostları,

Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği (FABİSAD) tarafından Nisan ayında gerçekleştirilen genel kurulda, derneğin başkanlığına Barış Müstecaplıoğlu atanırken, yeni yönetim kurulu Özlem Ertan, Tevfik Uyar, Sabri Gürses, Hamit Çağlar Özdağ, Yiğit Değer Bengi ve Merve Çay’dan oluşmuştur.

2018-2022 yılları arasında yönetim kurulunda görev alan ve pandemi sürecinde özveriyle çalışarak yeni yönetime bayrağı devreden arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Yenilenen yönetim kurulu ile FABİSAD, ülkemizde fantazya, bilimkurgu ve korku türlerinde tüm sanat dallarında daha fazla ve daha nitelikli eserler verilmesi, bu eserlerin daha geniş kitlelere ulaşması ve toplumsal gelişme için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olan yaratıcılığın ülkemizde kanatlanması adına kararlılıkla çalışmaya devam edecektir.

2022 yılında 10.yaşını dolduran FABİSAD, ülkemizde sanatın her alanında hayal gücünün ve yaratıcılığın bayraktarlığını tutkuyla yapmaktadır.

Derneğimizin 10.yılı için her zamankinden de büyük bir heyecanla hazırlandığımız 2022 GİO Ödülleri ile ilgili başvuru koşullarını ve formunu www.fabisad.com adresinde bulabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımızla,

FABİSAD Yönetim Kurulu